Dlaczego Zielone Wzgórze

Lokalizacja

Osiedle jest dobrze skomunikowane z nowo wybudowaną obwodnicą Przemyśla, dzięki której można się szybko dostać do centrum i większości dzielnic. W bliskiej odległości znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, z którego odjeżdżają liczne autobusy (nr 01,02,2,16 i inne). Na poniższej mapie pokazany jest kształt działki należącej do osiedla.


Zobacz Osiedle Zielone Wzgórze na większej mapie

Z okien mieszkania rozpościera się panorama Przemyśla (Obejrzyj inne widoki):

Bezpieczeństwo

Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i chronione. Zapewni to mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo.

Jakość wykonania

Każde mieszkanie posiada okna o podwyższonym standardzie cieplnym. W bloku jest zamontowana kanalizacja niskoszumowa. Ściany w mieszkaniach zostały wykonane z grubych 28cm ceramicznych bloczków znacznie redukujących hałas w budynku między lokalami. Wszystkie media zostały podłączone i wykonane z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów.

Media

Każde mieszkanie ma podłączoną ciepłą wodę i ogrzewanie z MPEC, z własnym opomiarowaniem i logotermą. Logoterma umożliwia włączanie ogrzewania o każdej porze roku, niezależnie od sezonu grzewczego i pozostałych mieszkańców. Mieszkania posiadają ogrzewanie podłogowe i konwencjonalne. Każde pomieszczenie ma odrębne sterowanie, a w większych pokojach dodatkowo istnieje kilka stref ogrzewania, co umożliwia dostosowanie do własnych potrzeb. Dzięki zastosowaniu ogrzewania z sieci miejskiej w bloku nie ma podłączonego gazu, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo, a także zapewnia o wiele niższe rachunki.
Oprócz tego, do mieszkań będzie podłączona sieć światłowodowa z szybkim internetem oraz sieć telewizji kablowej.

Rekreacja

Kupując mieszkanie każdy otrzymuje udział w gruncie działki pod blokiem oraz udział w części rekreacyjnej. Część rekreacyjna jest dostępna tylko i wyłącznie dla mieszkańców Osielda Zielone Wzgórze oraz ich gości. W tej części znajdują się boiska(kort tenisowy, boisko do siatkówki i koszykówki), plac zabaw dla dzieci, miejsce grillowe, alejki i ławki, ale przede wszystkim mnóstwo zieleni. Już cieszy ładnie utrzymana trawa.

Parking

Przy budynkach znajdować się będzie parking z ilością miejsc wystarczającą dla wszystkich mieszkańców jak i ich gości. W przyszłości będzie możliwość parkowania w parkingu podziemnym.

Piwnice

Do każdego mieszkania przynależna jest piwnica o powierzchni 10-14 m².