O inwestorze

Dotychczasowe inwestycje:


Budynek w centrum Krasiczyna. Obecny właściciel: Delikatesy Piotruś Pan.

 


Przechodnia lekarska OPTIMA przy ul. św. Jana 32 w Przemyślu.

 


Budynek przy ul. św Jana 32 w Przemyślu. Wynajmujący: przychodnia lekarska PEDIATRIA i apteka.

Artykuł z gazety „Życie Podkarpackie” z dnia 28.12.2011:

Naprawdę buduję jak dla siebie.

     Zawsze chciałem ładnie mieszkać. Moje dotychczasowe mieszkania podobały się innym. Nigdy jednak nie marzyłem, aby mieszkać w domu. Wolałem wyjeżdżać na weekend, zamknąć mieszkanie i nie martwić się o dom, czy o koszenie trawnika. Znam sporo osób, które namawiały mnie do budowy własnego domu, jednak widząc swoje codzienne zajęcia – praca, odwożenie dzieci do szkoły, później lekcje języka angielskiego, zajęcia sportowe, szkoła muzyczna, znowu praca – na ogół zjeżdżaliśmy do domu z rodziną na noc. I tak żyje również sporo moich znajomych, którzy mieszkają w domach. A w weekendy marzą, żeby wyjechać, ale stresuje ich pozostawienie domu bez opieki. Lubię pracować, jestem lekarzem, praca jest moją pasją nie tylko w zakresie medycyny. Zawsze wyznaczam sobie wysokie standardy. 11 lat temu podjąłem się wyzwania, by stworzyć nowoczesny kompleks medyczny z czystymi gabinetami i poczekalniami. Odszedłem z pracy w państwowej przychodni i stworzyłem (wybudowałem) nowe miejsce pracy dla siebie i dla innych – Przychodnia Lekarska „Optima”. Byłem również inwestorem obecnie wynajmowanego budynku dla apteki i „Pediatrii” przy ul. Św. Jana 32.

    Często podczas wyjazdów z dziećmi do parku w Krasiczynie ubolewałem, że takie piękne miejsce – w centrum ma tylko parking i barak. „Widziałem” w tutaj jakiś stylowy budynek, który byłby ładną wizytówką a zarazem spełniał oczekiwania odwiedzających zamek turystów. Byłem inicjatorem i rozbudowałem stary niski budynek, który dzisiaj spełnia rolę usługową (Delikatesy Piotruś Pan i apteka) i podoba się wszystkim przyjeżdżającym. Cieszy mnie, kiedy słyszę, że przyozdobiłem po części Krasiczyn.

    Lubię ładnie mieszkać, bardzo podoba mi się Przemyśl, wiem że znalazłbym się doskonale w innych dużych miastach. Zawsze wiedziałem, że nie trzeba wyjeżdżać do Warszawy, Krakowa, czy chociażby Rzeszowa, żeby znaleźć swoje miejsce na ziemi. Myślę, że osiedle „Zielone Wzgórze”, które aktualnie buduję jest realizacją mojej kolejnej wizji. Mimo ogromu zajęć lubię trenować piłkę nożną i sport. Lubię zmiany. To osiedle buduję naprawdę jak dla siebie, bo będzie spełniało moje oczekiwania i chcę tu mieszkać. Urzekł mnie piękny widok o każdej porze dnia i roku. Będzie ono bezpieczne, już jest ogrodzone i monitorowane; duży areał zieleni, boisko do tenisa, koszykówki, siatkówki i docelowo tylko 3 małe bloki. Obecnie budowane są 2 z nich – 40 mieszkań. Będą w nowoczesnej stylistyce. Wierzę, że spełni ono nie tylko moje oczekiwania. Chciałbym, żeby miejsce to tworzyło też standardy dobrego współżycia, szanując prywatność każdego z mieszkańców.

Włodzimierz Bodnar

Osiedle Zielone Wzgórze
Siedziba biura:
Optima, IIp.
ul. Św. Jana 32
www.mieszkania-przemysl.pl